מאקו

Artikel von Mako Magazin – Juni 2014

צימר “היורט הנשיאותי” במושב אמירים, לא דומה לשום דבר שכבר ראיתם. למעשה, מדובר בעיצוב יוצא דופן של המבנה: חלל עגול ופתוח בהשראת יורט (אוהל מונגולי), הניצב על עמודים גבוהים מול נוף הכנרת ודרום רמת הגולן.


לכתבה המלאה

מאקו

Artikel aus der Atmosphäre Magazin – Oktober 2014

גן המלכים – מתחם צימרים יוקרתי במושב אמירים שבגליל העליון מציע שתי סוויטות רומנטיות לזוגות בלבד: היורט הנשיאותי – סוויטה חדשה הבנויה בסגנון יורט (אוהל מונגולי) – בצורת עיגול שברכזו תקרה גבוהה עם חלון המשקיף לשמיים.


לכתבה המלאה


מאקו

Artikel von Saloona Magazin – Dezember 2014

גילוי נאות: אוהלים לא עושים לי את זה. זה לא שאני בנאדם מפונק. מוכנה לצאת לשטח, מוכנה להתגלגל בבוץ, מוכנה לשאוב מים מן הבאר ואפילו מוכנה לצוד צבי ולעשות ממנו נזיד (טבעונים, לא עכשיו). רק תעזבו אותי מאוהלים באימאש’לכם. כדברי המשורר, תן לי חתיכת תבור, תן לי חתיכת כנרת, רק שהחתיכה תבוא עם מקלחת חמה, סדינים צחורים ושמיכת פוך רכה ומפנקת. ארץ ישראל היפה והפורחת תמתין לי אחרי לילה בצימר.


לכתבה המלאה

מאקו

Video Artikel von Globen-TV-Magazin – Januar 2015

העולם הוא עגול הסוויטות היוקרתיות במתחם “גן-המלכים” במושב אמירים שבגליל העליון, מציעות כל מה שאפשר לבקש לטובת חופשה מפנקת ורומנטית לזוגות: ג’קוזי זוגי, מקלחון עיסוי המשלב סאונה, מטבחון מאובזר, חצר עם פינת ישיבה מול הנוף הפתוח, ועוד. אך גולת הכותרת היא הסוויטה החדשה – היורט הנשיאותי, מבנה עגול בצורת אוהל מונגולי, שעבר מקצה שיפורים משמעותי בעזרתה של מעצבת פנים.


לכתבה המלאה


מאקו

Artikel von Globes Magazin – Januar 2015

טרנד חם: נופש בסוויטת בוטיק יוצאת דופן בישראל. חלונות חשמליים, בר אלכוהול חופשי, ג’קוזי, מסך TV ענקי, מקלחת עם פתח לשמיים ונוף עוצר נשימה. סופ”ש מלא ניגודים ב”יורט נשיאותי” שלא ראיתם כמוהו בישראל.


לכתבה המלאה